Tomasz Horowski :: fotografia ślubna :: zdjęcia ślubne :: wedding photojournalist :: Katowice :: Tychy :: Śląsk » zdjęcia ślubne, fotografia ślubna, Katowice, Tychy

Dominika & Bartek

Po urlopie czas wrócić do pracy. W sobotę pojechałem do Dąbrowy Górniczej na ślub Dominiki i Bartka. Przed drzwiami mieszkania Dominiki czekał już na mnie pan wręczając psi przysmak. Z tą łapówką w ręce, duszą na ramieniu i plecakiem na plecach wszedłem do mieszkania. Piesek okazał się słusznych rozmiarów i bardzo przyjacielski. Być może przypadł mu do gustu zapach kota, który z pewnością wyczuł na moim ubraniu – a może po prostu łapówka zadziałała. Dominikę zaczynała właśnie malować Renia Jackowska, którą poznałem w ubiegłym roku na ślubie Eweliny i Michała. Sama ceremonia odbywała się w pięknym Sanktuarium św Antoniego w Dąbrowie Górniczej. Impreza weselna miała miejsce w Hotelu Malta. Lokal z zewnątrz nie robi fajnego wrażenia wciśnięty obok stacji paliw natomiast w środku ładnie urządzony i daje sporo możliwości przy fotografowaniu.  Imprezę rozkręcał DJ Rafał Freitag.
Podczas wesela gdy robiliśmy zdjęcia na zewnątrz lokalu pojawiła się niespodzianka – jeden z gości wylądował helikopterkiem czym wzbudził z pewnością zainteresowanie pozostałych gości. Pomijając ból mięśni imprezę uważam za udaną;)

Do góryEMAILPOSTFacebookPOSTTweetPOSTSubskrybuj